-33%
Slide83
Slide82
Slide83

ШАТОРИ

2,990.00 ден 1,990.00 ден

Опис

❗️НОВО – ПОПУСТ НА ШАТОРИ во ИЗИШОП
✔️висок квалитет и издржливост
✔️едноставни за монтажа
✔️практичен за било каков терен

Нарачајте по АКЦИСКИ ЦЕНИ и спремни сте за излет во природа…🍃

📏димензии и цени:
200х150 cm – 1990 денари
200х200 cm – 2490 денари

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ШАТОРИ”