СЕТ ОД 12 ЧАШИ ЗА ХИЏАМА 🔝1+1 ГРАТИС

-50%
120300638_1362336513972408_8265956953162044107_n

СЕТ ОД 12 ЧАШИ ЗА ХИЏАМА 🔝1+1 ГРАТИС

700.00 ден 350.00 ден

Опис

💥 СЕТ ОД 12 ЧАШИ ЗА ХИЏАМА 🔝1+1 ГРАТИС за само 3⃣5⃣0⃣ денари💥
Хиџама е метода ефикасна во лекувањето на многу болести, меѓу кои стимулацијата на периферниот нервен систем, обновувањето на слободниот проток на крв, па дури и третманот против целулит!

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “СЕТ ОД 12 ЧАШИ ЗА ХИЏАМА 🔝1+1 ГРАТИС”