Полица

-7%
60354597_2141552796136220_8029643725846085632_n
60479139_442612899652521_4024065403490664448_n
60326859_2210390379272735_5479278032218750976_n

Полица

700.00 ден 650.00 ден

Опис

Цена: 650 денари од метар

Ново! Ново! Ново!

PVC внатрешни и надворешни полици за вашата куќа, вашиот стан и многу други места каде тоа би изгледало беспрекорно убаво… Ваше е да пробате, а ние ке се потрудиме да ве увериме во тоа. Полиците ги изработуваме по ваши димензи [ширина и должина].

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Полица”