Полица

-7%
dav
dav
dav
dav
dav
dav
60311614_986737991516029_5799758471687569408_n
60264460_2315788988701594_8698947373142900736_n

Полица

700.00 ден 650.00 ден

SKU: SM002

Опис

Цена: 650 денари од метар.

Ново! Ново! Ново!

PVC внатрешни и надворешни полици за вашата куќа, вашиот стан и многу други места каде тоа би изгледало беспрекорно убаво… Ваше е да пробате, а ние ке се потрудиме да ве увериме во тоа. Полиците ги изработуваме по ваши димензи [ширина и должина].

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Полица”