ЛАСЕР по најниска цена

-13%
124765346_1400229643516428_2402789245567743283_n (1)

ЛАСЕР по најниска цена

790.00 ден 690.00 ден

Опис

 

ЛАСЕР 🏕➡од 790 на 6⃣9⃣0⃣ ден код 101

Ласерски прожектор кој ќе го декорира вашиот дом со илјадници шарени, зелени и црвени ласери.
Декорирајте ја вашата куќа и градина да создадете совршена Божиќна и Новогодишна атмосфера.

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЛАСЕР по најниска цена”