ЛАСЕР по најниска цена

-11%
124609638_1400229640183095_321635876307589180_n
124609638_1400229640183095_321635876307589180_n

ЛАСЕР по најниска цена

890.00 ден 790.00 ден

Опис

ЛАСЕР по најниски цени

🏕од 890 на 7⃣9⃣0⃣ ден код 100
Ласерски прожектор кој ќе го декорира вашиот дом со илјадници шарени, зелени и црвени ласери.
Декорирајте ја вашата куќа и градина да создадете совршена Божиќна и Новогодишна атмосфера.

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЛАСЕР по најниска цена”