ГАРДЕРОБЕРИ 165*45*105цм 890 и 990 ден

-10%
Slide33
Slide31
Slide33
Slide35
125414813_851933972223194_9106543718590696089_n
mmexport1591780763737

ГАРДЕРОБЕРИ 165*45*105цм 890 и 990 ден

990.00 ден 890.00 ден

Опис

❗️ФИНАЛНА РАСПРОДАЖБА НА ГАРДЕРОБЕРИ –
8⃣9⃣0⃣ денари
9⃣9⃣0⃣ денари

димензии 165*45*105цм

(количините се ограничени)💥

✔️практичен за монтажа
✔️квалитетен и издржлив
✔️совршено ќе се вклопи во секој агол од вашиот дом
💬за нарачка пишете ни во инбокс

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ГАРДЕРОБЕРИ 165*45*105цм 890 и 990 ден”