ЕЛЕКТРИЧНА РОТИРАЧКА ЛЕТКА

-13%
Slide6
Slide6
Slide7

ЕЛЕКТРИЧНА РОТИРАЧКА ЛЕТКА

980.00 ден 850.00 ден

Опис

АКЦИЈА
🌀РОТИРАЧКА ЧЕТКА – 850 денари🌀
🔹 платена достава до вашиот дом🌀

💎Исчистете ги до совршенство и најделикатните делови од вашиот дом…💎

✔️идеална за ќошеви, фуги и сите недостапни површини
✔️пакетот содржи три различни видови четки за чистење различни површини

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЕЛЕКТРИЧНА РОТИРАЧКА ЛЕТКА”