ЧЕВЛАРНИЦИ

-43%
1
1
2
3
4
komplet2

ЧЕВЛАРНИЦИ

790.00 ден 449.00 ден

Опис

НЕВЕРОЈАТНА ПОНУДА на ЧЕВЛАРНИЦИ
oд 790 на 4⃣4⃣9⃣ден

Димензии 90х60х30 цм

Количините се ограничени

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЧЕВЛАРНИЦИ”