ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ 🔝1+1 ГРАТИС

-50%
120447547_1362336510639075_6819147365465693479_n

ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ 🔝1+1 ГРАТИС

900.00 ден 450.00 ден

Опис

🛒 ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ 🔝1+1 ГРАТИС – 4⃣5⃣0⃣ денари
достапна боја: бела
тежина на производот: 0,25 кг
големина на производот (L x W x H): 19,50 x 11,50 x 6,00 cm
висококвалитетната моќна четкичка за чистење, висока ефикасност за отстранување на прашина, нечистотија, јагленисани траги, итн.
автоматската четка помага да заштедите време и енергија – само притиснете едно копче и држете го телото на четката и тоа е се

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ 🔝1+1 ГРАТИС”