АГОЛНА ПОЛИЦА

-22%
Slide74

АГОЛНА ПОЛИЦА

890.00 ден 690.00 ден

Опис

🚩 АГОЛНА ПОЛИЦА на 4 нивоа 🚩

лесна за монтажа
идеална за во бања

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “АГОЛНА ПОЛИЦА”