6 СОЛАРНИ LED РЕФЛЕКТОРИ СО СЕНЗОР💡

123269922_1389581407914585_4138696569868297881_n (1)
123269922_1389581407914585_4138696569868297881_n (1)
123135515_1389581244581268_3026916045108786046_n
123105415_1389581434581249_8784001578990318892_n

6 СОЛАРНИ LED РЕФЛЕКТОРИ СО СЕНЗОР💡

999.00 ден

Опис

СОЛАРНИ LED РЕФЛЕКТОРИ СО СЕНЗОР💡
5+1 гратис

🛒АКЦИЈА – 6 парчиња 999 денари

💡сензорот реагира во радиус од 3-5 метри

карактерисики на производот:
20 led диоди; 6w
можност за надворешна употреба
водоотпорен
време за полнење – 5 часа
работи до 10-12 часа

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “6 СОЛАРНИ LED РЕФЛЕКТОРИ СО СЕНЗОР💡”