4 LED СОЛАРНИ РЕФЛЕКТОРИ

123135114_1389584311247628_1161897929398649878_n
123135114_1389584311247628_1161897929398649878_n
123139674_1389583061247753_47182368171154456_n
123102797_1389583137914412_3898429093570785583_n

4 LED СОЛАРНИ РЕФЛЕКТОРИ

999.00 ден

Опис

🛒АКЦИЈА: 3+1 гратис
4 LED СОЛАРНИ РЕФЛЕКТОРИ за само 999 денари

💡Најнова технологија: сензорот реагира во радиус од 3-5 метри

карактеристики на производот:
100 led диоди; 20w
 капацитет на батерија 1800mAH

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “4 LED СОЛАРНИ РЕФЛЕКТОРИ”