🔵КОМПРЕСОР ЗА ФАРБАЊЕ – 1090 денари

119069807_1345147289024664_3361519586208163631_n

🔵КОМПРЕСОР ЗА ФАРБАЊЕ – 1090 денари

1,090.00 ден

Опис

👋Кажете им збогум на досадните четки и ваљаци…

🔵КОМПРЕСОР ЗА ФАРБАЊЕ – 1090 денари

✔️погоден за фарбање ѕидови, огради, дрвени површини
✔️силен компресор од 600W
✔️капацитет на резервоар 1 литар
✔️прилагоден за сите видови бои

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “🔵КОМПРЕСОР ЗА ФАРБАЊЕ – 1090 денари”