💡СВЕТЛО ЗА НА ГЛАВА💡

Опис

АКЦИЈА
💡СВЕТЛО ЗА НА ГЛАВА💡
6⃣9⃣0⃣
со платена достава до вашиот дом

LED Tip: XML-T6 — 690 денари
Материјал на школка: Алуминиумска легура + ABS
Осветленост: 800LM
Работен план: 4 режими (високо-ниско-strob-SOS)
LED животен век: 100.000 часа
Траење: околу 12 часа

Водоотпорен: IP55 (не е за нуркање)
Прилагодливо: 90 степени, нагоре и надолу

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “💡СВЕТЛО ЗА НА ГЛАВА💡”