💡СВЕТЛО ЗА НА ГЛАВА💡

Опис

АКЦИЈА
💡СВЕТЛО ЗА НА ГЛАВА💡
7⃣9⃣0⃣

————————-
Модел t6 led
Материјал на школка: Алуминиумска легура + ABS
Осветленост: 1800LM
Траење: околу 20 casa
Водоотпорен

Прилагодливо: 90 степени, нагоре и надолу

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “💡СВЕТЛО ЗА НА ГЛАВА💡”