💆‍♀️ МАСАЖЕР ЗА РЕЛАКСАЦИЈА 💆‍♀️

-29%
MASAZERRR
MASAZERRR

💆‍♀️ МАСАЖЕР ЗА РЕЛАКСАЦИЈА 💆‍♀️

690.00 ден 490.00 ден

Опис

💆‍♀️ МАСАЖЕР ЗА РЕЛАКСАЦИЈА 💆‍♀️

стара цена 6̶9̶0̶ ̶д̶е̶н̶а̶р̶и̶
💥НОВА ЦЕНА – 490 денари 💥

 за масажа на мускулите во вратот, грбот и меѓу рамениците
 ги смирува уморните и болни мускули
 масажа со двојна насока и симулирање на жива масажа за да се намали заморот
 изработен со квалитетна кожа
 помага во во заздравување на мускулите, намалување на мускулните болки, го намалува пулсот, го подобрува спиењето, и ја подобрува циркулацијата на крвта

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “💆‍♀️ МАСАЖЕР ЗА РЕЛАКСАЦИЈА 💆‍♀️”