🏍ДЕТСКО МОТОРЧЕ НА АКУМУЛАТОР 2⃣5⃣9⃣0⃣ денари🏍

119064060_1345197315686328_5731077586415873926_n

🏍ДЕТСКО МОТОРЧЕ НА АКУМУЛАТОР 2⃣5⃣9⃣0⃣ денари🏍

2,590.00 ден

Опис

🤩Подарете им на вашите најмали нешто што сигурно ќе ги израдува!

🏍ДЕТСКО МОТОРЧЕ НА АКУМУЛАТОР 2⃣5⃣9⃣0⃣ денари🏍

🎖 Најпопуларната играчка за деца
удобни и безбедни
🔻карактеристики на производот:
 вградена батерија – 8AH
 можност за возење напред – назад
 5 различни сирени
 достапно во повеќе бои
 пакетот содржи и полнач
 вградено светло
 димензии: 80 cm x 40 cm x40 cm
 за деца на возраст од 2 до 3 години
 издржливост до 20 kg

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “🏍ДЕТСКО МОТОРЧЕ НА АКУМУЛАТОР 2⃣5⃣9⃣0⃣ денари🏍”