🎒РАНЕЦ + ТОРБИЦА + МАЛ НЕСЕСЕР за 890 денари 🎒

Slide41
Slide41
Slide42

🎒РАНЕЦ + ТОРБИЦА + МАЛ НЕСЕСЕР за 890 денари 🎒

890.00 ден

Опис

🎒РАНЕЦ + ТОРБИЦА + МАЛ НЕСЕСЕР за 890 денари 🎒

РАНЕЦ 3 во 1

✔️капацитет: 25-30 литри

✔️можност за приклучување на USB и слушалки

✔️димензија на големиот ранец 40*30 цм

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “🎒РАНЕЦ + ТОРБИЦА + МАЛ НЕСЕСЕР за 890 денари 🎒”