🎒 РАНЕЦ СО MILITARY ДЕЗЕН 50л🎒

Опис

🔝690 денари – – капацитет 50 литри🔝
 Димензии:/ 64 cm * 35 cm * 14 cm
 Совршен за планинарење, лов, риболов и други активности
 Водоотпорен, со врвен квалитет

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “🎒 РАНЕЦ СО MILITARY ДЕЗЕН 50л🎒”