🎒 РАНЕЦ СО MILITARY ДЕЗЕН 70 л🎒

Опис

🎒 РАНЕЦ СО MILITARY ДЕЗЕН 🎒
🔝1190 денари – капацитет 70 литри (достапен во две нијанси)🔝
 Димензии: 70 cm * 35 cm * 16 cm
 Совршен за планинарење, лов, риболов и други активности
 Водоотпорен, со врвен квалитет

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “🎒 РАНЕЦ СО MILITARY ДЕЗЕН 70 л🎒”